Zleć audyt i dowiedz się, jakie masz możliwości i ograniczenia, oraz jakie prace musisz wykonać, by zamontować ładowarki na parkingu firmowym. Poznaj wycenę dla swojej inwestycji.

Instalację elektryczną do ładowania buduje się na wiele lat do przodu. Warto ją dobrze przemyśleć.

W raporcie z Audytu otrzymasz rekomendacje budowy instalacji elektrycznej, którą będziesz rozwijać w przyszłości. Przykładowo, jeśli audyt określi Twój limit na 100 miejsc, możesz je instalować stopniowo, a nie wszystkie naraz.

W praktyce, do 2030 roku będziesz potrzebować wszystkich tych miejsc i o wiele więcej (docelowo, po 2035 roku nawet 100% miejsc powinno mieć punkty ładowania).

To nie sztuka sfinansować instalację pierwszej ładowarki. Prawdziwe wyzwanie to zbudować całą sieć na parkingu.

W raporcie z Audytu otrzymasz zakres możliwości i rekomendacje, jak wykorzystać je możliwie efektywnie w przyszłości. Co ważne, nawet jeśli dziś planujesz tylko kilka punktów ładowania, raport zasugeruje ich maksymalną liczbę.

W przyszłości samochodów elektrycznych będzie przybywać, więc będziesz potrzebować kolejnych punktów. Dzięki Audytowi przygotujesz się do tego lepiej.

Zazwyczaj po wizji lokalnej wykonawcy podają tylko swoją cenę. Każdy przyjmuje co innego do kosztorysu. Ciężko to porównać.

Nasz Audyt otrzymasz razem z prawem do rozpowszechniania. Dokument możesz potem wysłać potencjalnym oferentom i poprosić ich o spójną wycenę na podstawie rekomendacji.

Jeśli przed zleceniem prac chcesz zweryfikować oferty kilku firm, to Audyt jest da Ciebie idealnym punktem odniesienia.

Wypełnij formularz („Zapytaj o produkt”) na tej stronie (lub skontaktuj się bezpośrednio ze swoim opiekunem). Potwierdzenie, że otrzymaliśmy Twoje dane i zarezerwowaliśmy rabat na usługę (jeśli dotyczy) otrzymasz natychmiastowo.
Zespół eMobility połączy się z Tobą na tzw. brief i przygotuje prostą umowę na usługi E.ON Drive z załącznikiem „Audyt eMobility”. Zwyczajowo umówienie i realizacja briefu zajmie kilka dni, a umowę podpisujesz tak szybko, jak zechcesz.
Zespół E.ON Drive samodzielnie wykona audyt, przeprowadzi wizję lokalną (niezbędny będzie dostęp do nieruchomości, rozdzielni główniej i dokumentów np. umowy dystrybucyjnej) i stworzy rekomendację. Raport otrzymasz w ok. 4 tygodnie od podpisania umowy.


Dzięki temu, że E.ON Drive działa niemal w całej Europie, doświadczenia, które zbieramy ze Skandynawii czy Niemiec (największy rynek eMobility w UE), sprawiają, że nasze rozwiązania tworzymy z myślą o rozwiniętych rynkach. Te oferty, które były nowością na zachodzie i północy Europy kilka lat temu, w Polsce powstaną dopiero za jakiś czas. W E.ON Drive mamy je już dziś.
Nasi klienci to przede wszystkim biznes. A biznes, inaczej niż garaże domowe, potrzebuje niestandardowego podejścia. W naszym doświadczeniu nie ma dwóch identycznych projektów. Z kilkudziesięciu różnych, małych rozwiązań, składamy dedykowane oferty. Nawet, jeśli ładowarki są te same, to przecież wymagają innej konfiguracji, a każdy parking wymaga innej instalacji. Konsultanci E.ON Drive przygotują z Tobą indywidualne rozwiązanie.
Ponieważ eMobility to nie jest chwilowa moda, rozwiązania, które zaplanujesz zostaną z Tobą na wiele lat. Warto wybrać solidnego partnera, który ma ponad 100 lat historii. Poza tym, że zainstalujemy pierwsze przewody i ładowarki, zadbamy o nie tak długo jak zechcesz, a w przyszłości rozbudowujemy o kolejne. eMobility to podróż, w której czeka Cię jeszcze sporo wyzwań. Z E.ON Drive poradzisz sobie z nimi lepiej.
Gdy korzystasz z naszych Serwisów, gromadzimy informacje o Twojej wizycie i sposobie poruszania się w nich. W tym celu stosujemy pliki cookie i jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Informacje o Twoich prawach, danych kontaktowych naszych i inspektora ochrony danych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania znajdują się tutaj.
Jeśli chciałbyś/ałabyś otrzymywać najnowsze oferty oraz informacje o produktach i usługach eMobility E.ON Drive drogą telefoniczną, zaznacz poniższą zgodę.
Wyrażam zgodę na kierowanie przez E.ON Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 41 (00-347), informacji handlowych i materiałów reklamowych na podany przeze mnie dotychczas lub w przyszłości numer telefonu lub przez środki komunikacji powiązane z numerem telefonu, w tym za pomocą automatycznych systemów wywołujących.

E.ON Polska S.A. jest administratorem Twoich danych osobowych znajdujących się w formularzu i są one przetwarzane m. in. w celu wykonania Twojego zapytania. Informacje o Twoich prawach, danych kontaktowych naszych i inspektora ochrony danych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania znajdują się tutaj.

Spróbuj ponownie później

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. W tym czasie skontaktujemy się z Tobą!

Spróbuj ponownie później